Turkvet.Biz

Ana Sayfa veteriner, hayvancılık, tarım, danışmanlık, besi, çiftlik Hakkımızda inek, koyun,keçi, ahır projeleri, çiftlik projeleri, tavukçuluk, balıkçılık, sütçülük Kütüphane ipard, ıpard, kırsal kalkınma, hayvancılık teşvikleri, hayvancılık destekleri, çiftlik projeleri, veterinerlik Duyurular çiftlik danışmanı, yemleme, ayak hastalıkları, mastitis, dölverimi, buzağı, holşya jersey
 
    Hizmetlerimiz
    Danışmanlık
       Veteriner danışmanlık>
      Tarım Danışmanlığı
    Eğitim
    Mühendislik
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
veteriner, tarım, hayvancılık, danışmanlık, ipard
veteriner, tarım, hayvancılık, danışmanlık, ipard

VETA D Veteriner Danışmanlık

“Bastığınız yeri görebildiğiniz kadar, geleceğe bakma şansınız var!”

VETA D; çiftlik veteriner hekimi ve çalışanları ile birlikte oluşturulan bir ekiple üreme, süt verimi ve kalitesi hedefleri için çözümler sunar,

VETA D; çiftliğinizdeki mevcut performans ile sürünüzün potansiyel performansı arasında ilişki kurmak için sizinle birlikte çalışır,

VETA D; uzmanlık ihtiyacınıza göre hizmet sunar. Sürünüzün performansının devamı ve geliştirilmesi (üreme, mastitis, ayak sorunları, metabolizma hastalıkları... ve çiftlik sistemleri) için, risk yönetimi tesisine veya çiftlik yönetimi stratejisini revize etmenize yardımcı olur.

VETA D; bilimsel metot ve verilerle tanımlanan gerçek rakam ve değerler kullanarak sürünüzün mevcut durumunu anlamaya ve ince ayrıntıları analiz etmenize imkan sağlar.

VETA D; üreme programlarında genel değerlendirmelerin ötesinde özel dikkat gerektiren alanları belirler, düzeltici önlemler sunar.

VETA D; üreme, süt verimi ve kalitesi, topallık, mastitis, beslenme ve metabolizma bozuklukları kaynaklı sorunları izlemek ve kabul edilebilir seviyede tutmak için gerekli tedbirlerin alınmasında özel danışmanlık sağlar.

VETA D; işletmenizi takibe aldığında, size yapısal  çözümler sunar, doğru yolda atılacak adımların ne kadar etkili olduğunu görürsünüz.

Çiftliğinizin sürdürülebilirliği için odaklanmaya ihtiyacınız vardır.

Verimliliğin arttırılması ve hedeflere ulaşmak hızlı bir değişim değildir.

VETA D; size sürünüzün üreme performansını denetleme imkanı verirken, hedeflerinize ulaşma sürecinde rehberlik yapar.

Hedeflere ulaşmak bir takım çalışmasıdır.

VETA D; oluşturulacak bir beceri seti ile personelin yürüttüğü işlerle hedeflere ulaşılmasına katkı sağlamalarına ve çiftlikte bilgi tabanının gelişmesine yardımcı olur. Gelişme sürecinde tüm takım yer aldığında, personel memnuniyeti artar.

VETA D; çiftliğinize odaklanmanıza, durumunu doğru analiz etmenize ve sorunları çözmenize yardımcı olur.
 
 
 
 
Süt Çiftlikleri Sürdürülebilirlik ve Kalite Güvence Testi
tıklayınız.

 

  
   
Yeni Sayfa 1
 Copyright © 2013 VETA D® - Her Hakkı Saklıdır - All right reserved